Vikipeedia:KKK

Vikipeedia KKKÜldine | Lugejatele | Kaastöölistele | Administreerimine | TehnilineVaata ka: Juhend

See on Vikipeedia lehekülg korduma kippuvatest küsimustest (KKK).

Kui te ei leia oma küsimustele vastuseid siit, siis on ka teisi võimalusi. Kui olete uus Vikipeedia kaastööline, siis võite leida abi uue kaastöölise tervituslehelt. Vaadake ka Vikipeedia abilehtede sisukorda.

Kui te oma probleemile siiski lahendust ei leidnud, siis võite esitada oma küsimuse üldise arutelu lehel või pöörduda otse mõne administraatori poole, kes annavad oma parima, et teile vastus anda. Või vaadake täpsemalt, kuidas kaastöölistega kontakteeruda.

Vikipeedia KKK-dRedigeeri

  • Üldine KKK – Üldised küsimused projekti kohta.
  • Lugejate KKK – Kuidas otsida, lugeda ja kasutada Vikipeedia materjale.
  • Kaastöö KKK – Kuidas artikleid redigeerida ja teha muid sellega seotud toiminguid.
  • Administreerimise KKK – Kes on administraatorid/süsteemioperaatorid ja millised õigused neil on.
  • Tehniline KKK – Küsimused Vikipeedia tarkvara ja riistvara ning nende piirangute kohta.

LisaküsimusedRedigeeri

Vaata kaRedigeeri

🔥 Top keywords: Vikipeedia:EsilehtEri:OtsimineTõnu AavEri:Viimased muudatusedCarles PuigdemontMart VõrklaevEstonia katastroofKategooria:Eesti näitlejadKategooria:Eesti kirjanikudNicole Aunapu MannEestiHüpoteesZone MediaEesti kirjanike loendSELLi mängudTartu rahuKategooria:Saturni kuudValdar ParveJaan TootsKatri RaikBrigitte Susanne HuntPeep KalaPille MinevKaja KallasKeemiliste elementide loendCarl Robert JakobsonTiina MälbergIrja Aav27. septemberMägi-KarabahhEsimene maailmasõdaKategooria:Eesti sõudjadLauri AavKategooria:Eesti heliloojadKategooria:Eesti ajakirjanikudMurel AavKarl SuurTallinna Jumalaema Kiirestikuulja ikooni kirikSaksamaa linnade loendEesti näitlejate loendItaalia linnade loendPrantsuse kirjanike loendIndiaanlasedPäikesesüsteemÜllar SaaremäeEesti tähestikRoomet LeigerEstonia (laev 1980)Surnud 4. novembrilAndragoogikaLydia KoidulaEkvaatorAivo PetersonPäikeKategooria:Inglismaa linnadEesti kunstnike loendKategooria:Hiiumaa valla küladKategooria:Austria jõedKalevipoegEsilehtKategooria:Eesti maalikunstnikudMarek KalmusGeograafilised koordinaadidMihklipäevRiisikasKaliningradTorgu KuningriikTeine maailmasõdaEesti linnadGoogleLeeduSuveaegKarl Robert SaaremäeSkandinaaviaKategooria:Ameerika Ühendriikide osariigidFrangi riikKategooria:Slovakkia jõedKaarel OjaKategooria:Eesti seenedMaaKategooria:IndiaanlasedHarilik kukeseenVesiVabadussõdaKategooria:Eesti lauljadKategooria:Eesti jalgpalluridEesti poliitikute loendRehepapp (Kivirähk)Euroopa LiitSeenedEesti LotoKristina PärtelpoegEesti ajaluguSoome linnade loendPrantsusmaa linnade loendKategooria:Pärnu maakonna küladVenemaaSaturnVana-Kreeka