Wikipedie:Vyloučení odpovědnosti


WIKIPEDIE NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY SPRÁVNOSTI

Wikipedie je otevřená internetová encyklopedie, tzn. seskupení dobrovolníků, kteří vytvářejí databázi lidského vědění. Její principy dovolují komukoli s připojením k Internetu a webovým prohlížečem měnit její obsah. Proto je třeba upozornit, že nic, co zde naleznete, nemuselo být zkontrolováno a nemusí obsahovat úplné, přesné či spolehlivé informace.

To neznamená, že ve Wikipedii nemůžete najít hodnotné a přesné informace, ale je třeba si uvědomit, že Wikipedie nemůže žádným způsobem ručit za přesnost informací v ní uvedených. Tyto informace mohl změnit či poškodit někdo, jehož názory se neshodují s aktuálním stavem znalostí oboru, o kterém se chcete něco dozvědět. Snažíme se vytvořit metody, jak vybírat a nabízet nejspolehlivější verze článků. Momentálně nabízí nejbližší podobné schopnosti stránka Wikipedie:Nejlepší články, ale i články zde uvedené mohly být nevhodně změněny těsně před tím, než si je prohlédnete.

Nikdo z autorů, přispěvatelů, sponzorů, správců, ani kdokoli jiný spojený s Wikipedií nemůže být zodpovědný za jakékoli nepřesné či zavádějící informace uvedené na těchto stránkách či na stránkách z nich odkazovaných.

Pochopte prosím, že informace zde nabízené jsou poskytovány zdarma a neexistuje žádná smlouva mezi vámi a majiteli či uživateli těchto stránek, vlastníky serverů, na kterých běží, jednotlivými přispěvateli, správci, či jakoukoli jinou osobou spojenou s Wikipedií.

Uvědomte si prosím, že informace zde uvedené mohou porušovat zákony země, ze které si je prohlížíte. Wikipedie nepodporuje porušování zákonů, ale obsah Wikipedie je uložen na serverech umístěných ve Spojených státech amerických, kde je právo na zveřejňování informací chráněno Prvním dodatkem ústavy Spojených států a principy Všeobecné deklarace lidských práv OSN. Zákony vaší země nemusí poskytovat tak širokou ochranu svobody slova, takže Wikipedie nemůže zodpovídat za případná porušení příslušných zákonů.

Pokud potřebujete konkrétní radu (např. lékařskou, právní či finanční), vyhledejte zkušeného odborníka.

Děkujeme za váš čas strávený čtením této stránky a přejeme vám příjemné používání Wikipedie.

🔥 Top keywords: Hlavní stranaSpeciální:HledáníHenry KissingerFacebookYouTubeRegina RázlováWikipedie:Asijský měsíc Wikipedie 2023Speciální:Poslední změnyAndrea AbsolonováMarpoNapoleon BonaparteJiří BartoškaČeskoSeznam prezidentů ČeskoslovenskaTři královéSK Slavia PrahaShane MacGowanAvařiReal BetisZdena HadrbolcováJaroslav HřebíkAmateri.czZbyněk Stanjura30. listopadAdventBitva u SlavkovaMarie TerezieOndřejLenny (zpěvačka)Josef Hoffmann (fotbalista)Svatý MikulášSeveromujský tunelZlatá labuťFC Šeriff TiraspolKarel IV.PrahaCarles PuigdemontBajkalsko-amurská magistrálaSpojené státy americkéMetanolová aféraTiraspolČeská WikipedieGloriaPetr FialaMichal HejnýJiří ŠtréblOta PetřinaTomáš Garrigue MasarykJakutskPřírodní jaderný reaktorMiloslav RoznerSeznam nejodebíranějších českých youtuberůKarel ČapekSvatý OndřejPaul WalkerDruhá světová válkaPrvní světová válkaMarkéta Pekarová AdamováSazkaSeznam měst v Česku podle počtu obyvatelBob obecnýCyril a MetodějNěmeckoTrosečník (film, 2000)Projekt RieseMichal VieweghGloria.tvRakouskoVáclav HavelMoldavskoPetr Štěpánek (herec)Umělá inteligenceRuskoVánoceAdolf HitlerVladimír SuchánekHelena Dvořáková (herečka)Evropská unieUlož.to DiskCentrum.czPřemyslovciFaerské ostrovyVálka ve VietnamuVyprávějMarie AntoinettaIsaac NewtonJulieIzraelOrganizace pro bezpečnost a spolupráci v EvropěSeznam prezidentů Spojených států americkýchZvěrokruhVojtěch DykKristýna RyškaŠpanělskoJosef II.Jan Amos KomenskýRed BullSpojené královstvíAdventní věnec